Textil

Chcete textil?

Dle vašeho návrhu uděláme vzorek, vybereme vhodný materiál a když vše odsouhlasíte, vše vám ve velkém A HLAVNĚ KVALITNĚ spíchneme.

Poptávka

Někteří klienti přesně vědí, co chtějí. Jiní mají nápad a my mu dáme tvar,
formu a realizaci. Pomůžeme vám s formulací poptávky a nalezením nejlepšího řešení.

Nabídka

Na základě přesného zadání vytvoříme nabídku – návrh produktů a cenový rámec. Navrhneme vám několik způsobů řešení a společně pak vybereme to nejlepší.

Návrh designu

Při tvorbě designu zohledňujeme cílového uživatele, image značky, firemní kulturu a módní trendy. Vše nepřetržitě konzultujeme. U každé zakázky pro vás vždy vyrobíme vzorek a budeme ho upravovat, dokud nebude odpovídat vaší představě. Až poté vše ušijeme v požadovaném množství.

Produkce

Výroba zakázek a vzorků probíhá v naší české dílně v Náchodě. V srdci celé naší firmy. 

Designeři

Úkolem designerského týmu je navrhnout produkt, který budou lidé s hrdostí nosit a který bude vzbuzovat pozitivní asociace s vaší značkou.

Obchodní zástupci

Obchodní zástupci jsou spojkou mezi vámi a perfektním výsledkem. Budou s vámi komunikovat, konzultovat a pomáhat vám.

Logistika

Logistické oddělení zodpovídá za to, aby náklad do své poslední zastávky dorazil včas a v pořádku. A taky že nám jezdí jako hodinky!

Vedoucí zakázek

Každý produkt sestává z desítek komponentů, které mají svou barvu, tvar, velikost. Zodpovědností vedoucího je, aby vše sedělo tak, jak si přeje klient a běželo podle plánu. O vaši spokojenost se zkrátka postaráme od začátku do konce.

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nebo připomínek nás prosím kontaktujte pomocí tohoto formuláře.