Výšivka

Chcete VÝŠIVKU?

Přáli byste si logo přes celou hruď nebo milimetrový obrázek lidí vyznávajících si lásku s při měsíčku a s palmami v pozadí? Díky našim technologiím vše zvládneme s dokonalostí nám vyšitou!

Proč výšivka?

Jen málo detailů dokáže vašemu výrobku dodat tak unikátní a reprezentativní vzhled, jako výšivka na zakázku. Vyšívat je možné až 10 barvami současně a zvládáme i velice složitou grafiku.

Na jaký materiál se výšivka hodí?

Vyšívacích metod je celá řada, proto klientům vždy radíme s vhodnou realizací tak, aby výsledek vyhovoval ekonomicky i po vizuální stránce. Výšivku doporučujeme především u textilu vyšší cenové hladiny (mikiny, bundy). U běžných textilních výrobků, jako jsou trička či polokošile, doporučujeme vybírat z kvalitnějších materiálů o vyšší gramáži.

Kdo výšivky nejčastěji využívá?

Výšivka je velice trvanlivá a vysoce odolná i při častém a opakovaném praní. Z toho důvodu jsou výšivky často žádané u gastro a výrobních podniků, kde je kladen důraz především na dlouhou životnost aplikované grafiky

Kolik výšivka stojí?

Upozornění: cena výšivky se stanovuje dle počtu stehů. Z toho důvodu je pro cenovou kalkulaci nezbytné zaslat náhled vyšívaného motivu.

 

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nebo připomínek nás prosím kontaktujte pomocí tohoto formuláře.